BIR İNCELEME HERBALIFE üRüNLERI

Bir İnceleme herbalife ürünleri

Bir İnceleme herbalife ürünleri

Blog Article

C – Herbalife üyesi olduktan sonra üyelik adımlarında ilk ilkin elektronik posta veya oluşturduğunuz kullanıcı adı ile gine kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı harisabilirsiniz. Gene   üzerinden sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere kademı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Mafevkda skorlan haller bile dahil yapmak üzere rastgele bir şekilde yasaya çaplık örgütleme fail yahut Şirket’ e mazarrat veren bir muamelat, aksiyon yahut uygulamadan doğacak her türlü pert karşı şahsen mesul olacağınızı akseptans etmektesiniz.

Bir diğer kullanıcının şehir’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i kullanmasına müdahale eylemek; Yasalara oranlı olmayan rastgele bir davranışta yatmak;

Kent’deki veya vesair Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin üçkâğıtçılık üzere yararlanmaını önlemek;

Avrupa, ABD ve dünyada vesair ülkeleri kapsayan bir bir dizi done saye yasası yoktur. Ancak her vakit şahsi verilerinizin bulunan yöresel muta muhafaza yasası kapsamındaki asayiş koşullarına muvafık bir şekilde sağlanmasından güvenli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi mukayyet olmak dâhilin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar zirdakileri kapsar:

Biz de en azca sizin kadar heyecanlıyız. ısmarlamainizi eğer kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı tarih kargoya verir ve göndeririz eğer sipariş verdiğiniz hin aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı devir teslimat tasni imkanımız da olur.

Bilgilerinizi, kümelenme amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bağlı olarak değişiklik gösterir.

Herbalife, dünya genelindeki diğer Herbalife yapılarına yapılan uluslararası aktarmalar ciğerin Model Mukavele Maddelerine sınırlanmışdır;

Üyelik formunu doldurduktan sonrasında Herbalife sistemine giriş yapabilmek ve eminğinizi getirmek yürekin PIN kodu oluşturmalısınız.

19. T.C YASALARI Kent’ye veya başka Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları haricinde artan bir yerden erişmeyi tercih ederseniz, ait yöresel yasaların uygulanabilir olması yerinde uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla yerel yasalara uygun tutum göz at etmekten mesul olacaksınız.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile nasıl etkileşime geçtiğini daha hayır anlamamıza himmet etmek ve

Selam Ben Herbalife satın aldım (shake ve çay) shake kullanmaya başlangıçladım 1 hafta kadar kullandım. Lakin sonrasında kul baş ağrısı ve işkembe bulantısı yaptı.

herbalife

Report this page